Apple, Sürdürülebilir Markalar Etkinliği için Yeni Dünya Günü Videosunu Paylaştı

Apple-Cevre

Apple, Dünya Günü’nün gerçekleşmesinden bir aydan daha fazla süre sonra YouTube Kanalında yeni bir Dünya Günü 2017 videosu paylaştı.

teknik destek

https://youtu.be/aDXy5bEG38w

Apple’ın önceki Dünya Günü temasını takip eden video, iPhone her bir bileşen parçalarına ayırabilen Apple’ın geri dönüşüm robotu Liam‘a odaklanıyor.

Reklam, Apple çevre lideri Lisa Jackson ve ekibi tarafından sürdürülebilirlik yoluyla marka değeri oluşturmak için Sürdürülebilir Markalar 2017 konferansı için oluşturuldu. Son yıllarda Apple, daha çevreci materyalleri cihazlarında kullanma, sınırlı kaynakları koruma ve tedarik zincirinin çevresel etkisini azaltma çabalarında büyük bir sorumluluk üstlenmiş durumda.

Apple ilk olarak, 2017 Çevre Sorumluluk Raporu‘nu yayınlamasıyla birlikte, Dünya Günü öncesinde ürünlerinde %100 geri dönüştürülmüş materyal kullanma hedefini açıklamıştı. Apple’ın nihai hedefi, geri dönüştürülmüş ürünlere daha fazla odaklanarak, dünyayı nadir bulunan mineraller ve metaller için madenciliği durdurmak.

Yeni yayınlanan Dünya Günü videosunda yer alan robot olan Liam, Apple’ın amacına ulaşmasına yardımcı olmak için çok önemli bir role sahip. Apple, Liam gibi teknolojileri iki katına çıkarmayı ve Apple Renew programını vurgulamaya daha fazla gayret sarf etmeyi planlıyor.

müşteri hizmetleri