Apple, “The Rock x Siri” Reklamından Yeni Parçaları Yayınlandı!

0
Dwayne Johnson ve Siri

Apple bugün, Dwayne “The Rock” Johnson ve kişisel asistanı Siri’nin başrol oyuncusu olduğu “The Rock x Siri: Güne Hükmet” reklamından Siri’nin işlevselliklerini daha iyi göstermek için iki yeni parçayı yayınladı.

müşteri hizmetleri

İlk videoda The Rock, spor salonunda HomeKit bağlantılı ışıkları etkinleştirmek için Siri’yi kullanıyor ve ikincisinde Siri’nin çoklu dil yeteneğini gösterebilmek için Siri ile Mandarince konuşuyor.

Çoklu dil desteği, Siri, Alexa ve Cortana gibi ses temelli kişisel asistanları birbirinden ayırmak için başlıca faktörlerden birisidir.

Her iki videoda, 23 Temmuz’da yayınlanan “The Rock x Siri” reklamının birer parçası. Reklam filminin tam hali için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Apple’ın Siri’nin özelliklerini vurgulamak için The Rock ile yaptığı ortaklık şirketin bu yıl sonunda HomePod’a entegre olan ilk Siri tabanlı akıllı hoparlörünü piyasaya sürmeye hazır olduğunu gösteriyor. Apple şüphesiz bu reklam serisi aracılığıyla Siri’nin yapabileceği her şey hakkında farkındalığı artırmayı umut ediyor. Zatem Siri’nin, iPhone’un, iPad’in ve Mac’in de önemli bir parçası olduğunu çok iyi biliyoruz.

müşteri hizmetleri

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.