İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Tüm Ürünlerinin Yer Aldığı Kitabı Satışa Sunuyor!

Apple farklı bir adım atarak 20 yıldan beri ürettiği cihazları bir kitap haline dönüştürme kararı aldı. Apple tarafından yapılan duyuruda, geçmişten günümüze kadar üretilen cihazların bir kitap halinde kullanıcıların ilgisine sunulduğu açıklandı. Designed by Apple in California adını taşıyan kitapta 450 farklı fotoğraf yer alıyor.

teknik destek

designed-by-apple-california2

Kitabın içeriğine bakacak olursak 1998 yılında üretilen iMac’den tutun da 2015 yılında üretilen Apple Pencil’e kadar birçok farklı ürün bu kitapta sergileniyor. Apple’ın tasarım uzmanı Jony Ive kitap hakkında yaptığı açıklamada, kitabın sadece tasarımlarını barındırdığını, ürünlerin yaratılış ve ürün geliştirme kısmı ile ilgili bilgilerin ve fotoğrafların olmadığını belirtti. 10,20×12,75 inç ve 13×16.25 inç olarak iki farklı boyutta kullanıcıların beğenisine sunulacak olan kitabın küçük olanı 199 dolardan, büyük olanı ise 299 dolardan satışa sunulacak.

designed-by-apple-california3

Fiyat olarak bir kitaba bu kadar para verilir mi düşüncesinde olabilirsiniz. Aslında haksız da sayılmazsınız ancak, kitabın ilerisi için bir tarih niteliğinde olacağını düşünürsek ve koleksiyon anlamına da geleceğini belirtirsek alıcısı çok olacaktır.

Kitabın henüz Türkiye’de satışı sunulup sunulmayacağı belli değil ancak biz eminiz ki Türkiye’den de kitaba oldukça talep gelecektir.

Designed by Apple in California kitabı için hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

teknik destek