Apple TV 4’e 360 Derece Videolar Geliyor

apple-tv-360-derece-video

YouTube’da 360 derece videoları izlerken oldukça farklı bir deneyim yaşanıyor ancak platformlar için mevcut olan sınırlar özellikle iOS kullanıcılarını bu konuda engelliyor. Littlstar bu durumu değiştirmek adına geliştirdiği bir uygulama ile Apple TV kullanıcılarına 360 derece video deneyimini yaşatmaya geliyor.

teknik destek

360 derelik videolarda etrafa bakmak için Apple TV 4’ün uzaktan kumandasının trackpadini kullanacağınızı belirtelim.

Littlstar hali hazırda Disney tarafından destekleniyor ve Samsung’un Gear VR ve diğer mobil cihazlara 360 derece videoları getirmede önemli bir role sahip. Littlstar, National Geographic, Discovery, Fusion ve Red Bull gibi bazı büyük isimlerle ortaklıklar yapıyor ve 360 derece videoları izleyebilmenin yanında, kendi 360 derecelik videolarınızı yüklemenize ve bu videoları arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayacak.

Daha önce 360 derece bir video izleme deneyimini yaşadıysanız bu farklılığı hissetmişsinizdir. Eğer ki izlememişseniz de panik yapmanıza gerek yok. Gelecekte normal videolar yerini 360 derecelik videolar hayatımızda geniş bir yere sahip olacaklar.

Apple kendi 360 derece video uygulamalarını hayata geçirene kadar, Apple TV 4 ile birlikte Littlstar uygulamasını kullanarak 360 derece video izleme deneyimini yaşamak mümkün olacak.

müşteri hizmetleri