İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple TV’deki Youtube hataları düzeltildi

YouTube, Android TV, akıllı TV ‘ler, PS4 ve Xbox One gibi diğer ürünlerde YouTube ile uygulamasını esas alarak, Apple TV uygulamasını büyük bir yeniden tasarımla güncelledikten sonra sadece iki haftadan fazla oldu. Orijinal YouTube Apple TV App yaygın olarak tercih edildi.

Yeni güncelleştirme daha fazla sorun ile karşılanan bazı kullanıcılar, başvurulan gecikmeli kontroller yaşadı.

Apple TV’deki Youtube hataları düzeltildi

Bu hafta, YouTube Apple TV 4 ve 5. nesil cihazlar için uygulamanın sürüm 1.01.04 itti.  Bu Kullanıcı sorunlarının birkaç adresleri. Ana güncelleme, abone olan YouTube kanallarının uzun yatay listesini Gölgezerler ve alfabetik listenin alt kısmında kanallara almak için çok daha uzun süren bir “değiştirilmiş” abonelikler sekmesidir. Özgün uygulamaya benzeyen bir Grid düzenine geri döner. YouTube bunun “kolay kanal seçimi” için yapıldığını söyledi.

Her ne kadar güncelleme notlarında belirtilen değil, Reddit bir kullanıcı da video ovma birkaç tweaks olduğunu söyledi. Bu yüzden kullanıcılar “Touchpad tekrar yerine yavaşça geri sarma/hızlı yönlendirme ile video üzerinden gidebilirsiniz.

” Bu yaparken, video pop up size video üzerinden atlamak olarak nereye Land için bir fikir vermek için görüntü küçük önizleme, ama YouTube hala Apple ‘ın sistem playback UI kullanmaz. Orada hızlı 10-ikinci için herhangi bir destek değil ileri ve geri.