Apple, Twitter Tabanlı iPad Pro Reklam Kampanyasına 3 Yeni Video Ekledi

iPad Pro Reklam

Apple bugün, iPad Pro ile ilgili atılan gerçek Twitter kullanıcılarının tweetlerinden derlenen yeni iPad Pro reklam kampanyasının bir parçası olan üç yeni video paylaştı. “Gerçek sorunlar… cevaplandı” sloganı kampanyanın etiket çizgisini oluşturuyor.

teknik destek

Reklam kampanyasında kullanılan videoların her birisi 15 saniye uzunlukta. İlk video, iPad Pro’nun ağırlığını ve Excel, PowerPoint gibi uygulamaları çalıştırma becerisini vurguluyor ve “Dizüstü bilgisayarım beş milyon ton ağırlığındadır…” şeklinde bir tweete dayandırılıyor.

https://youtu.be/I09yhEv-mJ8

İkinci videoda, bir Twitter kullanıcısının yurt odasından çıkamamasıyla ilgili şikayetini içeriyor ve “Pekala, çık oradan! iPad Pro’nun ders kitaplarını ve notlarını tutabileceğini biliyorsun, böylece hemen her yerde çalışabilirsiniz.” tweetine dayandırılıyor.

https://youtu.be/ued_jtknvws

Üçüncü videoda, iPad Pro’nun bütün gün süren pil ömrü işaret ediliyor ve uçuş esnasında ölü bir pile sahip dizüstü bilgisayarından şikayetçi olan bir kullanıcının tweeti kullanılıyor.

Apple, Şubat ortasından beri Twitter tabanlı iPad Pro reklam kampanyasını sürdürüyor. Reklamlarda gerçek insanlardan gelen gerçek tweet kullanıyor ancak videolarda tweet pankartlarını tutan ve seslendiren aktörler kullanılıyor.

müşteri hizmetleri