İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Twitter’a Dayalı İki Yeni iPad Pro Reklamını Paylaştı

Apple bugün Apple Pencil’ı, iPad’in dahili kamerası ve kayıt işlevleri gibi özelliklerini vurgulayan Twitter’a dayalı iki yeni video reklamını paylaşarak en yeni iPad Pro reklam kampanyasını sürdürmeye devam etti.

teknik destek

İlk reklam, öğrencilerin Apple Pencil ile daha kolay not alabileceğini ve hatta tam ders notu tutabilmek için cihazın ses kayıt yeteneklerini kullanabileceğini anlatan iPad Pro’nun bazı yeteneklerini göstermeye odaklanıyor.

https://youtu.be/Z-9tvx0aO1U

İkinci video ise, bir iPad Pro’nun, bir tarayıcı ve bir dizüstü bilgisayar gibi mevcut bazı masaüstü aksesuarlarının yerini alabileceğini gösteriyor.

https://youtu.be/B7KgsNHuSFc

Yeni iPad Pro reklam kampanyasındaki videoların geri kalanı gibi, bu iki yeni reklam videosu, gerçek kişilerin attıkları tweet’lere dayanıyor.

Apple şimdiye kadar LTE bağlantısı, hız, Apple Pencil, Microsoft Word gibi uygulamaları ve daha pek çok özelliği göstermeye odaklanan birkaç video paylaştı.

Apple’ın, bu ay, en yeni iPad Pro ürün serisini tanıtmaya hazırlandığına dair söylentilerin ortalıkta dolaşmaya başladığı şu günlerde peş peşe mevcut iPad Pro için reklam filmleri yayınlanmaya başladı. Apple’ın, güncellenmiş bir işlemci ve uçtan uca ekrana sahip amiral gemisi 10.5 inçlik iPad Pro ile birlikte yenilenen 9.7 inç, 12.9 inç ve belki de 7.9 inçlik iPad Pro modellerini bu ay tanıtması bekleniyor.

müşteri hizmetleri