Apple Uygun Fiyatlı MacBook Tanıtabilir!

apple-uygun-fiyatli-macbook-tanitabilir-2

Apple’ın 30 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte ne gibi yeni ürünler tanıtacağı merak edilirken Apple’un etkinlikte uygun fiyatlı yeni bir MacBook modeli tanıtabileceği sızdırıldı. 

teknik destek

Apple’ın 30 Ekim’de düzenleyeceği etkinlikte hangi yeni ürünleri tanıtacağı merak edilirken, etkilikle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen bilgilere göre Apple etkinlikte 1.200 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan yeni bir MacBook modeli tanıtabilir. Apple’ın internet sitesinden yeni bir MacBook Air almak isteyen kişilere ürünlerinin teslimat tarihlerini 30 Ekim sonrasında teslim alabileceği bilgisi gösteriliyor. 

apple-uygun-fiyatli-macbook-tanitabilir-2

Apple’ın böyle bir tarih vermesinin nedeni yeni MacBook Air alacak kişilere yeni tanıtılacak olan MacBook modelini göndermesi gösteriliyor. 13 inç ekran boyutuna sahip olması beklenen yeni MacBook modelinin ayrıca “retina” ekrana sahip olması bekleniyor. MacBook Pro serisi kadar güçlü özelliklere sahip olması beklenmeyen yeni MacBook modelinin iPhone Xs Max fiyatına satılacağı düşünülüyor. 

Yeni iPad Modellerinin Özellikleri Neler?

Etkinlikte yeni MacBook modelinin yanında iki yeni iPad modelinin de tanıtılması bekleniyor. Touch ID parmak izi okumanın yerine Face ID yüz tanıma teknolojisine sahip olacak olan yeni iPad modelleri güçlerini A12X Bionic işlemcilerden alacaklar. USB Type C bağlantı noktasına sahip olacak olan yeni iPad modellerinin dizüstü bilgisayarlar kadar güçlü olması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri