Apple ve Kevin Durant yeni TV serisi yapacak

Apple ve Kevin Durant yeni TV serisi yapacak

Apple ve Kevin Durant yeni bir iş birliği içerisinde NBA’de Golden State Warriors forması giyen Kevin Durant ile Apple tekrar çalışacak. Yıldız basketbolcunun hayatını temel alan bir dram dizisi üzerine çalışan Apple “Swagger” adlı dizide Durant’ın gençliğini ve basketbol deneyimlerini işleyecek.

teknik destek

Dizide sadece Kevin Durant’ın hayatı incelenmeyecek. Amatör Atletizm Birliği (AAU) basketbol dünyasını, oyuncuları, aileleri ve antrenörlerinin hayatına da belli aralıklarla yer verilecek. Ancak tabi ki dizide ana unsur her zaman Durant olacak. Dizi hakkında her geçen bilgiler gelmeye devam ediyor onlardan bir tanesi de dizinin hangi şirket ile yapılacağı gelen bilgilere göre Imagine Television ve Kevin Durant’ın kendi şirketi olan Thirty Five Media ile yapılacak.

Apple ve Kevin Durant iş birliği

Dizinin yazarlığını ise Reggie Rock Bythewood yapacak. Kevin Durant şuanda Golden State Warriors forması giyiyor. Yıldız oyuncu 2017 yılında NBA şampiyonluğuna ulaşmaya başarmıştı. Bu yılda şampiyonluğun en büyük adayı, Durant kariyeri boyunca sayısız ödül kazandı. Bunların en büyüğü elbette NBA yüzüğüydü.

  • İki kez Olimpiyat altın madalyası
  • NBA’de En İyi Oyuncu Ödülünü
  • Yılın çaylağı (Rookie)
  • 9 kez NBA All Star

Apple daha önce de ünlü isimlerle TV girişimleri yapmıştı. Jennifer Anniston ve Reese Witherspoon’dan bir Sabah şovu ve Damian Chazelle ile de bir tiyatro oyunu yapıldı.

müşteri hizmetleri