İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Watch 2 Daha İnce Bir Kasayla ve Daha Güçlü Bir Bataryayla Geliyor

Apple’ın iPhone 7′ yi tanıtacağı büyük etkinliğe artık sayılı günler kaldı.Haliyle her geçen gün tanıtılacak olan ürünler ve özellikleri hakkında yeni iddialar çıkıyor. Daha önce sizlere gerek iPhone 7 ile ilgili gerek Apple’ın tanıtacağı Beats kulaklıklarla ilgili ayrıntıları paylaşmıştık.

Bugün ise ortaya çıkan yeni bir video Apple Watch ailesinin yeni üyesi olacak olan Apple Watch 2 hakkında birkaç gerçeği daha ortaya çıkardı.

Apple lisanslı aksesuarlar ve ürünler satan İngiliz teknoloji marketi Byte bugün yayınladığı fotoğraf ve videolarla Apple Watch 2′ nin daha ince olacağını ve daha güçlü bir bataryayla geleceğini bizlere gösterdi.

IMG_0007

Apple Watch 2 görünüm olarak birinci jenerasyon Apple Watch’dan daha ince duruyor ve birinci jenerasyondaki gibi kabarık durmuyor. Bunların yanında Apple daha ince kasaya daha büyük batarya sığdırmış, GPS ve Barometre gibi özellikler de eklemiş.

Birinci jenerasyon Apple Watch’ ın bataryası 246 mAh iken Apple Watch 2′ nin bataryası 334 mAh olarak görünüyor. Batarya konusunda %35.7 lik bir artış söz konusu.

http://youtu.be/mZqt2rwFvFk

Videoda yeni Apple Watch’da beklediğimiz Force Touch için gerekli çipleri de görüyoruz.

Apple gelecek hafta bizlere sunacağı cihazlar ile büyük bir atağa kalkmayı bekliyor. GPS ve Barometre özelliği bulunan Apple Watch 2′ de daha hızlı bir işlemci olacak ve su geçirmeyecek.