Apple Watch 2’nin Üretimine Başlanıyor

Apple Watch Kendi Rekorunu Tazeledi!

Çin kaynaklı bir söylenti sitesinde, Apple’ın akıllı saatinin yeni nesil modelinin bir aksilik çıkmazsa deneme üretimine başlanacağı iddia edildi. Söylentiye göre Apple Watch 2 2016’nın ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.

teknik destek

Apple’ın Watch 2’nin üretimi için yine Quanta ile işbirliği içerisinde olacak. Ancak Apple’ın Watch 1’de yaşanan üretim sorunlarını yaşamamak adına Foxconn gibi diğer tedarikçileri ile işbirliği yapabilmesi de söz konusu.

Son raporlar Apple Wath 2’nin FaceTime kameraya sahip olacağını, sağlık ve medikal yükseltmelere yer verileceğini gösteriyor. Apple geçtiğimiz yıldan bu yana kendi tıbbi bölümünü takviyelerle daha iyi hale getirmek  yönünde çalışmalar yaptığı düşünüldüğünde raporların iddia ettiği konuların isabetli olduğu görülüyor.

Apple 2015 Nisan ayında Apple Watch’ın satışına başlamıştı. Ancak şirketin bu yıl da aynı tarihi kullanmayabileceği söyleniyor. Bu yıl Mart etkinliğinin olmayacağı ve WWDC 2016’da Apple Watch 2’nin tanıtılacağı belirtiliyor.

Diğer özellikleri yönünden Apple Watch 2 şimdilik gizemini koruyor. Ancak akıllı saat Apple Watch 2 için deneme üretiminden sonra daha fazla ayrıntının sızacağını düşünüyoruz.

müşteri hizmetleri