Apple Watch 3’te Ekran Sorunu Ortaya Çıktı!

Apple Watch Series 4

2017 iPhone modelleriyle beraber tanıtılan Apple’ın yeni akıllı saati Apple Watch 3, piyasadaki yerini aldı. Geçtiğimiz ay satışa sunulan akıllı saat modelinin, dün yayınlanan watchOS 4.1 güncellemesi ile birlikte bir çok yeni fonksiyon kazandığını sizlerle paylaşmıştık.

teknik destek

Apple’ın akıllı saat modelleri içerisinde ilk olan ve iPhone modellerinden bağımsız olarak çalışan Apple Watch 3 akıllı saatlerinin Apple Music ve radyo desteği alması bu serinin ilgi çekmesini sağladı. Fakat son zamanlarda forumlarda dolaşan bazı iddialar kafa karıştırıyor.

Apple Watch 3 kullanıcılarının forumlarda paylaştığı görseller ile birlikte gündeme gelen ve hemen ardından geliştiriciler tarafından da onaylanan görsellere göre Apple Watch 3 akıllı saatlerin ekranlarında ne olduğu bilinmeyen bazı çizgiler oluştuğu görüldü. Saatlerin ekranı kapalı konumdayken ortaya çıkan ve saatin sol köşesinde görülen bu çizgilerin tüm görüntüyü bozduğu şikayet konusu oldu.

applewatch3

Donanımsal yada yazılımsal bir sorun mu olduğu bilinmeyen bu sorunun sadece GPS modelinde yaşandığı ile ilgili iddialar gündemde. Ülkemizde satılan Apple Watch 3 akıllı saat modellerinde ortaya çıkan bir sorun olduğu için bizim için önemli olan ekran sorunu hakkında Apple tarafından bir açıklama da henüz gelmedi. Şu ana kadar 4 farklı cihazda aynı sorunun yaşandığı haberi forumlarda paylaşıldı.

Apple Watch 3 ekran sorunu için Apple’ın yapacağı açıklamaları merakla bekliyoruz. Bakalım Apple’ın bu iddialar hakkında açıklaması ne olacak?

müşteri hizmetleri