Apple Watch bu sefer kayak performansını gösteriyor!

Apple Watch, Apple, WatchOS 4.2

Apple’a Watch için gelen yeni güncellemeyle birlikte artık kayak keyfiniz sırasında performanslarınızı çok basit bir şekilde görebileceksiniz.

teknik destek <

GPS ve yükseklik ölçümlerini birleştiren Apple Watch güncellemesi ile beraber kayak performansınızı görebileceksiniz. Apple Watch Series 3 ile güncellenen WatchOS 4.2 işletim sistemi sayesinde Ski Tracks, Slopes, Snocru, Snoww ve Squaw Valley’s uygulamaları yardımıyla birçok konuda performansını öğrenebilir ve bu şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Slopes uygulaması ile beraber mesafenizi ve tüm kalp atış bilgilerinizi izleyebilirsiniz. Kayak yaptığınız sırada harcadığınız zamanı bile görme şansınız var. Elbette bu durum sadece kayakçıları ilgilendirmiyor. Snowboardcular da bu uygulamayı kullanabilir. Uygulama sayesinde maksimum hızınız ve ortalama hızınızı anlık olarak görebilme şansına sahip olurken, yol haritanızı da görebilirsiniz.

Ayrıca uygulama boşta olduğunuzu algılayarak, yeniden çalıştırma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Ücretsiz sunulan uygulama içerisinde “Season Pass” kısmı için 19.99 dolar ödeme yapmanız gerekmekte. Tabii ki tercih meselesi.

Eller Serbest Çalışabilirsiniz!

Snoww uygulaması performans bilgilerinizi gösteren ek bir yardımcı uygulama. Size ve arkadaşlarınıza karşı bazı bilgiler sunmakta. Son güncelleme ile arkadaşlarınızın yerini görebilir ve Siri aracılığıyla eller serbest modunda kullanabilirsiniz.

Apple, tüm konularda hızını kesmeden güncelleme sunmaya devam ediyor. Bu başarıyı ciddi anlamda Apple Watch içinde göstermesi tebrik edilebilecek bir özellik. Yinede güncellemeleri yaptığınız sırada ek uygulamaları kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü tam tatmin olmak için geliştirilen uygulamalara ihtiyacınız olabilir.

müşteri hizmetleri