İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Watch Fiyatlarında Büyük İndirim Yolda!

Apple’ın özel etkinliğine, büyük iPhone 7 lansmanına sayılı günler kaldı. 7 Eylül Çarşamba günü tanıtılacak olan yeni nesil iPhone’larla birlikte şirket gerek iOS başta olmak üzere diğer yazılımlarının final sürümlerinin yayınlanma tarihini gerekse yeni nesil Apple Watch’u tanıtması bekleniyor.

Şirketin Apple Watch 2’yi tanıtması ile birlikte pek çok yeni özellikte, geliştirilmiş bir akıllı saatin karşımıza geleceği açık. Elbetteki yeni nesil, Apple Watch 2’nin gelmesi ile Apple Watch adına da en büyük gelişme fiyat konusunda olacak. Şu anda popüler boyut olan 42 mm’de en düşük Watch modeli olan Apple Watch Sport’un fiyatı Apple Online Store’da 1.249 TL. Yeni nesil Watch’Un tanıtılması ile büyük indirimlerin geleceğini öngörüyoruz. Ne gibi dediğiniz duyar gibiz buna açıklık getirelim.

Öncelikle 42 mm Apple Watch Sport’un 1.249 TL’den en az 150-300 TL indirimle 1.050-850 TL civarlarına inmesi söz konusu olabilir ki yüksek ihtimalle olacaktır. Bu elbetteki 38 mm Apple Watch Sport için de geçerli. 1.099 TL olan Watch Sport’un fiyatının da 950-800 TL civarına inmesi söz konusu.

Diğer Apple Watch modellerinde de “Edition” serisi hariç, hatrı sayılır indirimler söz konusu olacaktır. Bu sebeple Apple Watch almayı düşünüyorsanız Apple Watch 2’nin tanıtılmasını ki tanıtılmasa bile en azından iPhone 7 lansmanını beklemenizde fayda var.