Apple Watch Hermès’in Satışına Başlandı

Apple-Watch-Hermes

Apple, Eylül etkinliğinde duyurduğu Apple Watch Hermès’in satışının başladığını duyurdu. Elbette ki sınırlı ülkelerde ve belirli mağazalarda.

teknik destek

Apple Watch Hermès’in üç farklı modeli mevcut; Double Tour, Simple Tour, Manchette.

Apple-Watch-Double-Tour

Double Tour ekstra uzun kayışı, bileği zarif bir şekilde iki tur sarıyor. Fauve, Étain, Capucine ve Bleu Jean olmak üzere dört şık renk seçeneğine sahip Hermès deri kayış ve 38 mm paslanmaz çelik kasa ile sunuluyor.

Apple-Watch-Simple-Tour

Simple Tour tokalı kayışı, bir at eyerini anımsatırken aynı zamanda Hermès’in binicilik geçmişine de selam veriyor. Fauve veya Noir renk deri kayış ve 38 mm veya 42 mm paslanmaz çelik kasa ile sunuluyor. 38 mm kasa, Capucine renk seçeneğine de sahip.

Apple-Watch-Manchette

Manchette binicilik aksesuarlarından esinlenen tasarımıyla, Hermès imzalı bu çok özel deri kayış, nabız sensörünün bileğinizle temas halinde kalmasını sağlayan ince bir düşüncenin ve işçiliğin ürünü. Fauve renk Hermès deri kayış ve 42 mm paslanmaz çelik kasa ile sunuluyor.

Fauve, Étain, Capucine ve Bleu Jean olmak üzere dört şık renk seçeneğine sahip Hermès deri kayış ve 38/42 mm paslanmaz çelik kasa ile sunuluyor. Apple Watch Hermès’in fiyatı ise 1.100 dolardan başlıyor ve 1.500 dolara kadar çıkıyor.

Bayanlar için çığır açan tasarımı ile gelen Apple Watch Hermès’in Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik’te belirli ülkelerde ve mağazalarda satışına başlandığını belirtelim. Türkiye için henüz net bir bilgi söz konusu değil.

müşteri hizmetleri