İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Watch Series 2’nin Tüm Özellikleri!

Apple’ın en kişisel cihazı Watch’un en yeni nesili, Apple Watch Series 2 dünkü özel etkinlikte tanıtıldı. Şirketin yeni nesil Apple Watch’la şaşırtıcı özelliklerle geldiğini belirtelim.

teknik destek

Şirketin Apple Watch Series 2’de bir diğer deyişle Apple Watch 2’deki odak noktaları yerleşik GPS, 50 metreye kadar suya dayanıklı tasarım, yeni süper hızlı çift çekirdekli işlemci ve ilk nesle göre 2 kat daha fazla parlak ekrana sahip olması.

Şimdi gelin en yeni nesil Apple akıllı saatinin özelliklerine detaylı bir şekilde bakalım.

1) Apple Watch Series 2 ile Egzersizlerinize Kaldığınız Yerden Devam Edin

Yerleşik GPS sayesinde iPhone’a olan bağımlılığınız sıfıra iniyor. iPhone’unuz yanınızda olmasa dahi Apple Watch Series 2 ile yürürken, koşarken veya bisiklete binerken katettiğiniz mesafeyi, hızınızı ve temponuzu hassas bir biçimde kaydedebilirsiniz.

Apple Watch Series 2, 50 metre suya dayanıklı tasarıma sahip. Denize veya havuza girerken saatinizi takmaya devam edebilirsiniz. Apple’ın sırf suya karşı dayanıklılık için hoparlörü yeniden tasarladığını söyleyelim. Normalde havaya ihtiyaç duyan hoparlör, Apple Watch Series 2’de suyun içeri girmesine ve titreşimlerle geri atılmasına olanak sağlayan bir yöne sahip.

2) Gelişmiş Aktivite İzleyicisi ile Durmak Yok

Apple Watch Series 2, gün boyunca yaptığınız tüm hareketleri büyük bir dikkatle takip ediyor ve kayıt altına alıyor. İster çocuğunuzun peşinden koşun isterseniz bir toplantıya katılın, her hareketiniz kayıt edilecektir.

Aktivite halkaları, koçluk, aktivite paylaşımı, başarılar gibi yazılımsal özellikleri Apple Watch Series 2 ile daha iyi deneyimleyebilirsiniz.

Engelliler için ise Apple Watch Series 2 farklı itme tekniklerini ve zeminleri dikkate alarak tekerlekli sandalyedeki kullanıcıların Aktivite ölçümlerini doğru biçimde kaydedebiliyor.

3) Sağlık Uzmanınız

Apple Watch Series 2’de kalp atış hızı sensörü, Nefes uygulaması, App Store’da üçüncü taraf geliştiriciler tarafından sunulan Sağlık uygulamaları ve iPhone’un Sağlık uygulaması yer alıyor. Tüm bunlar watchOS 3’de mevcut. Yani Apple Watch’da da kullanılabilir.

4) Her Yönü ile O Yardımcınız

Uygulamalar ve bildirimler, kişiselleştirilebilir saat kadranları, Uygulama Dock’u ve Siri’den daha fazlasını isteyebilmenize olanak tanınıyor. Tüm bunlar watchOS 3 ile geliyor. Yani Apple Watch’da da mevcut.

5) Daha Fazla Model

apple-watch-nike-plus

Apple Watch Series 2 için Apple bir modelinde Nike ile birlikte çalışmış ve Apple Watch Nike Plus ortaya çıkartılmış. Watch Nike Plus’ın özellikle atletler için geliştirildiğini belirtelim. Daha dinamik daha sportif bir görüntüye sahip.

seramik-apple-watch-series-2

Apple Watch Series 2 ile “Watch Edition” modelleri arasında tümüyle seramikten gövdeye sahip ek bir modelde eklenmiş durumda.

6) Apple Watch Series 2’nin Fiyatı

Apple Watch ile Apple Watch Series 2 modelleri arasında mesela Sport modellerinde 38 mm Apple Watch 1.049 TL iken Apple Watch Series 2’nin fiyatı ise 1.399 TL. İlk nesil Watch ile yeni nesil Apple Watch Series 2 arasında modellere ve boyutlara göre 300-400 TL gibi bir fark söz konusu.

Apple Watch Nike+’ın fiyatı ise 1.399 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.

Beyaz Seramik Kasası ile Edition Serisi Watch Series 2’nin fiyatı ise 4.799 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş.

Apple Watch Series 2’nin fiyatına buradan devam ederek Apple Online Store üzerinden erişebilir, sipariş verebilirsiniz.

müşteri hizmetleri