Apple Watch Series 3 Bu Sonbaharda Geliyor!

Apple Watch Series 3

Apple, 2014’ün sonlarında tanıttığı ve 2015’in baharında piyasaya sürdüğü Apple Watch’un başlıca tedarikçisi olarak uzun zamandır Quanta Computer ile işbirliği içerisinde.

teknik destek <

Apple Watch’un tek ve ana tedarikçi olan Quanta Computer, yine 2016’da gelen Apple Watch Series 2 için Apple Watch üretimini üstlenmişti ve Çinli web sitesi olan Economic Daily News tarafından paylaşılan yeni bir yazıya göre, Apple’ın bu sefer de şirketi Apple Watch Series 3 için tek tedarikçi olarak görevlendirdiği bilgisi yer alıyor. Apple Watch Series 1 ve Series 2 ile gelirini üst düzeyde artıran Quanta’nın, Series 3 ile de benzer bir performans göstermesi bekleniyor.

2017 yılının sonuna doğru Apple’ın piyasaya süreceği aygıtları noktasında hemen hemen tüm kaynaklar iPhone 8’in üzerine yoğunlaşmış durumda ancak şirketin diğer aygıtları için de planları olduğu, alttan alttan bu planlarını hayata geçirdiği görülüyor. Cupertino devi, bu yıl yeni bir Apple Watch modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Apple’ın yeni akıllı saati muhtemelen Eylül ayında, yeni iPhone modelleri ile birlikte tanıtılacak. Şirket bu stratejiyi Apple Watch Series 2’yi iPhone 7 ve 7 Plus’la birlikte tanıttığında uygulamıştı.

Apple Watch Series 3’ün, daha yüksek işlem hızı ve daha uzun pil ömrü ile gelmesi beklenirken, kullanıcılar, Watch Series 3’de arama yapma, mesaj gönderme ve müzik dinlemek için bir iPhone’a olan bağlantı ihtiyacını ortadan kaldıran hücresel bağlantı özelliği yer alacak. En azından şimdiye kadar duyduğumuz ve dikkatimizi çeken söylenti bu. Watch Series 3 için bir diğer önemli detay ise, Apple’ın 2015 yılından bu yana kullandığı kayış form faktörünü kullanmaya devam edeceği ve önemli tasarımsal yeniliklerin yapılmayacağı yönünde.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Suanki tasarim gayet guzel bununla birlikte alternatif olarak yuvarlak bir model getirilebilir. Ozellikle eski kayislarin kullanimini devam ettirmeleri eski seri kullanicilarinin series 3 almak isteyenler icin cok buyuk avantaj olacaktir. Mesela ben series 1 kullaniyorum 10 tane kayisim var bunlarin heba olmasini istemem dogrusu

Comments are closed.