Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi

Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi

Apple’ın yeni ürünlerinin tanıtımları gerçekleşti. Yeni iPhone modellerinin ne zaman satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. Yalnızca telefonların tanıtım tarihi değil, Apple Watch Series 4 için çıkış tarihi belirlenmemişti. Farklı ülkelerde satışa çıkmış olsa da ülkemizdeki çıkış tarihi netleşmemişti. Yakın tarihte yapılan açıklama ile Apple Watch Series 4’ün satış tarihi açıklandı.

teknik destek

Apple Watch Series 4 Türkiye Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Apple’ın yeni akıllı saati yeni özellikleriyle birlikte 19 Ekim tarihinde ülkemizde erişilebilir olacak. Türkiye’de 19 Ekim Cuma günü satışa sunulacak olan saatin, Apple Online Mağazası ve Apple Store üzerinden alınabileceğini belirtelim.

Yeni Apple Watch’un teslimatlarının ise hemen yapılacağı tahmin ediliyor. 19 Ekim tarihinde satışa çıkacak olan saatin fiyatı zaten açıklanmıştı. Tanıtımdan sonra açıklanan fiyatlar ülkemizdeki kur durumlarından dolayı önceki modele göre oldukça pahalı durumda.

Apple Watch Series 4 Fiyatı

3.499 TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Apple Watch Series 4’ün 44 mm büyük kasa modelini satın almak isteyenler 3.749 TL ödemek durumunda olacaklar. Cihazın Nike sürümü ile ilgili kesin bilgiler bulunmuyor. iPhone XS modelinin henüz ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor. Yeni iPhone modelleri için ilk olarak fiyat açıklaması yapılması bekleniyor.

Apple Watch Yeni iPhone ile Eşleştirme

Apple Watch eşleştirme işlemini özel olarak sunulan Watch uygulaması üzerinden yapabiliyorsunuz ancak tek telefon üzerinden birden fazla Apple Watch Series 4 kullanmak istiyorsanız yeniden eşleştirme yapmalısınız. Bu işlemlerin de çok farklı olmadığını söyleyelim.

Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi 1

  • iPhone üzerindeki Watch uygulamasına giriş yapın.
  • Bundan sonra Watch’ım bölümüne geçin.
  • Ekranın üzerinde kullandığınız saati görebilirsiniz, buraya tıklamanız gerekiyor.
  • Buradan Yeni Watch eşleştir sekmesine giriş yapın.
  • Eşleştirmeyi düşündüğünüz ikinci akıllı saati eşleştirin.

Apple Watch Series 4 Türkiye Çıkış Tarihi 2

Bu işlemleri yaptığınızda ikinci akıllı saatinizi de eşleştirmiş oluyorsunuz. Bu işlem oldukça kolay, uygulamanın Watch’ım bölümünden ekranın üst kısmındaki Apple Watch’ınıza tıklayıp, Otomatik Geçiş özelliğini aktif edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri