Apple, WWDC 2017’nin Canlı Olarak Yayınlanacağı Yeni Etkinlik Sayfasını Yayınladı

WWDC 2017

Apple dün, 5 Haziran’da gerçekleştirilecek olan WWDC 2017‘nin canlı olarak yayınlanacağını kullanıma açtığı yeni web sayfası ile doğrulamış durumda. Bu sayfa üzerinden ve Apple TV’den WWDC 2017’de izlenebilecek.

teknik destek <

Apple daha önce, Apple Geliştirici (Apple Developer) web sayfası üzerinden ve WWDC uygulaması üzerinden canlı yayın yapılacağını açıkladı ancak dün yayına alınan bu yeni etkinlik sayfası ile WWDC 2017’nin bir geliştirici hesabı olmadan izlenebileceği ortaya çıkmış oldu.

WWDC 2017, yıllar içinde yaşadığımız en heyecan verici konferanslardan biri olacak gibi duruyor. iOS, macOS, tvOS ve watchOS’un yeni sürümlerinin tanıtılmasının yanı sıra, Apple’ın yeni donanımlarını tanıtacağına dair söylentiler var.

Apple’ın yeni MacBook, MacBook Pro ve yenilenmiş bir MacBook Air’i tanıtma şansı var gibi duruyor. Söylentilere göre, dizüstü bilgisayarlarda daha güçlü işlemciler ve belkide diğer bazı dahili güncellemer yapılacak ancak herhangi bir tasarımsal değişiklik yapılmayacak.

Apple, yeni MacBook’ların yanı sıra 10.5 inç iPad Pro’yu ve Siri Speaker’ı da WWDC 2017’de tanıtabilir. 10.5 inç iPad Pro’nun mevcut 9.7 inç iPad Pro’ya benzer olacağı ve daha küçük ekran çerçeveleri sayesinde daha büyük bir ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Apple’ın Siri Speaker ile son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Amazon Echo’ya cevap vermesi bekleniyor. Apple’ın cevabı bu noktada oldukça net olacak: Gelişmiş Siri entegrasyonu, üstün ses kalitesi ve dokunmatik bir ekran ile Siri Speaker beklenenden çok daha fazlasını sunacak…

5 Haziran’da, sat TSİ 20:00’da başlayacak olan etkinlikteki tüm gelişmeleri…

müşteri hizmetleri