Apple Yanlışlıkla 2016 Yılında Tanıtacağı MacBook’u Sızdırmış Olabilir

15-inc-macbook

Apple ilk kez tüm dünyaya “60 Minutes” televizyon programı ile şirketini açtı ve Cupertino merkezli şirket, şirketi hakkında pek çok bilgiyi kamuoyu ile paylaşmış oldu.

teknik destek <

Apple’ın 2016 yılında 15 inç MacBook’u tanıtacağına dair bazı söylentiler ortalıkta dolanıyorken Apple’ın genel müşaviri Bruce Sewell ile gerçekleştirilen röportajda arkada duran MacBook dikkat çekiyor.

Aşağıda kendiniz görebilirsiniz:

Fotoğraftaki MacBook 12 inç MacBook’a göre daha büyük duruyor ve yeni MacBook ile benzer bir vücut hatlarına sahip. Hal böyle olunca onun 15 inç yeni MacBook olduğu konusundaki iddialar doğru gibi duruyor.

Apple bu yıl tanıttığı yeni MacBook ile gerek tasarım gerek incelik ile büyük bir atılım gerçekleştirmişti. Yeni MacBook’un 12 inç olması sebebi ile eleştiriler gelmiş ve analistler Apple’ın 15 inç MacBook için çalışmalar yaptığını raporlama başlamışlardı.

Söylentilere göre Apple 2016 yılı Mart etkinliğinde veya WWDC 2016 (Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı)’da yeni 15 inç MacBook’u ve yenilenen MacBook Pro’yu tanıtabilir.

müşteri hizmetleri