İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Yeni Beats Studio3 Wireless Kulak Üstü Kulaklıklarını Satışa Sundu!

Beats, bugün, Apple’ın W1 yongası ve Kusursuz Uyarlamalı Gürültü Önleme (Pure ANC) özelliği ile birlikte yeni Studio3 Wireless kulak üstü kulaklıklarını satışa sundu.

teknik destek

Beats Studio3 Wireless, Pure ANC etkinken 22 saate kadar pil ömrü ve Pure ANC kapalıyken 40 saate kadar pil ömrü sunuyor. Micro-USB ile Fast Fuel olarak adlandırılan hızlı şarj teknolojisi ile 10 dakikalık bir şarjla üç saate kadar müzik çalma olanağı sunar.

https://youtu.be/ERuONiY5Gz0

AirPods’ta olduğu gibi Apple’ın W1 yongası, Studio3 Wireless’in bir iPhone, iPad, Mac veya diğer Apple cihazlarıyla anında eşleştirmesini ve iCloud ile bağlantılı cihazlar arasında kesintisiz geçiş yapmasını sağlıyor.

Apple’ın W1 yongasının 1. Sınıf Wireless Bluetooth bağlantı özelliği var ve bu nedenle Studio3 Wireless kulaklık Apple markalı olmayan ürünlerle de kullanılabiliyor.

Studio3 Wireless kullanıcıları, telefon görüşmelerini yanıtlayabilir, müzikleri kontrol edebilir ve Siri’yi çok işlevli kulak-içi kontrollerle etkinleştirebilirler. Ayrıca, sıralı kontrollere sahip 3.5mm’lik bir RemoteTalk kablosu da Studio3 Wireless’in kutusuna dahil edilmiş.

Beats Studio3 Wireless, 1.599 TL fiyat etiketi ile şu anda Apple’ın web sitesinden sipariş verilebiliyor. Siparişlerin teslimat süresi ise Ekim Ortası olarak gösteriliyor.

Kulaklıklar, yumuşak üst kulak yastıkları da dahil olmak üzere orijinal Beats Studio Wireless ile hemen hemen aynı görünüyor ve altı renk seçeneği ile sunuluyor: Kırmızı, Mat Siyah, Beyaz, Uçuk Gül Rengi, Mavi, Gölge Grisi.

müşteri hizmetleri