Şimdi yükleniyor

Apple yeni çıkaracağı iPhone’lar için önemli bir karar aldı!

Ekran Resmi 2018-05-29 22.24.00

Apple yeni çıkaracağı iPhone’lar için önemli bir karar aldı!

Apple, iPhone X ile başlattığı OLED ekranlı iPhone üretimlerini yeni yıla, 2019’a taşıyor. Edinilen bilgilere göre Apple, 2019 yılında üretimi yapılacak tüm iPhone cihazlarında OLED ekran kullanacak. İşte yeni yılın OLED ekranlı iPhone telefonları hakkında yepyeni bilgiler…

Apple’ın iPhone XL, iPhone XL Plus, iPhone SE 2 gibi modeller ile yeni yılda tüm dünya piyasasını sallaması bekleniyor. İOS işletim sistemi ile gelecek olan yeni iPhone’lar arasındaki en büyük farklardan biri ekran konusunda yaşanacaktı. iPhone SE 2 modeli hariç diğer iPhone modellerinde OLED ekran kullanacağını belirten Apple, bu kararından nedense son anda aniden vazgeçti.

Apple, tüm yeni iPhone modellerinde OLED ekran kullanacağını açıkladı. Bu şekilde fiyat ve performans açısından iPhone SE 2 modelide göz alıcılarına OLED ekranla hitap edecek.Bu haber yeni bir iPhone almak isteyen kullanıcıları oldukça memnun ederken, birilerini hiç memnun etmedi.

teknik destek

APPLE JDI’YI ZORA SOKACAK

Apple’a LCD ekran tedarik eden Japan Display (JDI) firması Apple’ın OLED kararından memnun değil. Bunun sebebi ise tamamen OLED ekrana geçiş yapacak olan Apple’ın artık LCD ekrana ihtiyaç duymayacak olması.

teknik destek