Apple, Yeni iPhone’ları için Kolaylaştırılmış iPhone Yükseltme Programı’nı Sunacak!

iPhone Yükseltme Programı

Apple, ülkemizde henüz kullanıma sunmadığı ancak pek çok ülkede kullanıma sunduğu iPhone Yükseltme Programı‘nı bu akşamki özel etkinliğinde tanıtacağı yeni iPhone’ları için hazırladı. Apple içinden kaynaklardan edinilen bilgilere göre, iPhone Yükseltme Programı üyesi olan müşterileri yeni cihaz satın almak için herhangi bir Apple Store’u ziyaret etmek zorunda olmayacaklar. Bunun yerine posta teslimi ile ürünlerini teslim alabilecekler.

teknik destek <

Apple’ın kolaylaştırılmış bu iPhone Yükseltme Programı’na “Mail-in Trade-in Kits” adı veriliyor ve programın bir parçası olarak Temmuz ayında piyasaya sürüldü ancak iPhone 7 piyasaya sürüldüğünde kullanılamıyordu.

iPhone Yükseltme Programı’nın web sayfasındaki ifadeye dayanarak, bir müşterinin yeni iPhone’u adresine gönderildiğinde Apple, müşterinin mevcut cihazınını kendisine geri göndermesine izin vermek için ücreti peşin ödenmiş bir kargo seti gönderiyor ve müşteri bu setteki talimatlara göre eski iPhone’unu hazırlayıp, kutuladıktan sonra ücretsiz olarak Apple’a cihazını gönderiyor.

Geçen yıl birçok iPhone Yükseltme Programı kullanıcısı, özel gereksinimler nedeniyle Apple Store’a gitmeye zorlandılar ve bu durum pek çok müşteriyi mutsuz etti.

Ancak bu yıl için Apple’ın özel hazırlık yaptığı ve iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için iPhone Yükseltme Programı’nı “Mail-in Trade-in Kits” ile kullanıma açacak ve geçen yıl ortaya çıkan pek çok olumsuzluğun önüne geçecek.

müşteri hizmetleri