Apple Yeni Video Oluşturma ve Düzenleme Uygulamasını Duyurdu: Clips

IMG_1332

Apple, yeni 9.7 inç iPad‘i, Kırmızı iPhone 7/7 Plus‘ı, yükseltilen depolama seçenekleri ile yenilenen yeni iPhone SE‘i ve yeni iPad mini 4‘ü duyurmasının ardından bir de “Clips” adı verilen yeni bir video oluşturma ve düzenleme uygulamasını duyurdu. Şirkete göre Clips ile hem iPhone hem de iPad’de etkileyici videolar oluşturmak mümkün.

teknik destek <

Uygulama, kullanıcıların videoları, resimleri ve müzik parçalarını birleştirmelerini ve iMessage, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşabilmelerini sağlıyor.

Kullanıcılar yalnızca seslerini kullanarak “Live Titles” adı verilen animasyonlu başlıklar oluşturabilirler ve çizgi roman filtreleri, konuşma balonları, şekiller ve tam ekran animasyonlu posterler de dahil olmak üzere bir dizi efektleri kullanabilirler.

Kullanıcılar oluşturdukları içerikleri doğrudan Klipler içine kaydedebilirler veya Fotoğraf Albümü’nden video ve fotoğraf ekleyebilir. Clips uygulaması henüz hazır değil ancak Apple’ın yeni uygulamasını Nisan ayında iOS 10.3 çalıştıran cihazlar için sunacak. Uygulama detaylarına Appple’ın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

1 Comment

Comments are closed.