Apple yüksek kaliteli kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor

Apple yüksek kaliteli kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor1

Müzik dünyasında vaat edileni bir türlü veremeyen AirPods artık Apple’ı da farklı şeyler yapmaya itiyor. Apple yüksek kaliteli kablosuz kulaklık Apple güncelleme yapacak. AirPods Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın kablosuz kulaklıkları olan AirPods’ları güncelleyeceğini duyurdu.

teknik destek

İlerleyen dönemlerde açıklama  yapılacak ancak AirPods’dan daha pahalı olacak. KGI Securities’in Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın kablosuz kulaklıkları olan AirPods’ları güncelleyeceğini duyurdu. Yılın ilerleyen dönemlerinde resmi açıklamanın da yapılacağını duyuran Kuo, AirPods’ların daha iyi ses kalitesi vermesi için güncelleneceğini söyledi. Bu yeni AirPods’ların geçtiğimiz senelerde satışa sunulan orijinal AirPods’lardan daha pahalı olması beklenirken, suya karşı dayanıklılık gibi özelliklerle daha sağlam hale getirilmesi bekleniyor.

2019 yılında çıkacak

Orijinal kulaklıkların 159 dolardan satıldığı düşünüldüğünde, en azından 180-200 dolarlık bir fiyat etiketi ile çıkması beklenen yeni kulaklıkların, belirli aralıklarla yeni yükseltmeler alacağı sızdırılan bilgiler arasında.

Apple yüksek kaliteli kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor2

Apple, kulaklıklar konusunda sektörün en güçlü şirketlerinden biri olan Beats’i 2014 yılında 3 milyar dolar karşılığında satın almıştı. Beats’ten aldığı deneyimle AirPods’ları çok daha kaliteli yapması beklenen şirketin, 2019’a kadar farklı AirPods modelleri çıkarması bekleniyor. Apple’ın şu anki kablosuz kulaklıkları AirPods’lar, tasarım ve kullanım kolaylığı açısından çok etkili cihazlar olsa da, müzik deneyiminde kullanıcılarını memnun edemiyor. Şirketin, ilerleyen dönemde bu soruna bir çözüm bulması bekleniyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.