İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’dan “Daha İyi Bir Dünya İçin” Sloganı ile Özel Uygulama

Apple sadece bir hafta boyunca Dünya Günü kapsamında kullanıcılarından para toplamak ve Dünya Doğayı Koruma Vakfı’nı desteklemek için özel bir uygulama geliştirdi. Uygulama üzerinden mağaza içi alışveriş yaparak siz de bu özel organizasyona bağışta bulunabilirsiniz.

Uygulama 24 Nisan’a kadar aktif kalacak ve ormanlar, okyanuslar kısacası tüm doğal kaynakları korumak için dünya genelinde kullanılabilir olacak. Dünya Doğayı Koruma Vakfı’nın gelecekteki organizasyonları için uygulanan bu program kapsamında 24 Nisan’a kadar elde edilecek olan tüm uygulama gelirleri vakfa aktarılacak.

Bu uygulamalar;

  • Angry Birds 2
  • hearthstone
  • VSCO
  • Trivia Crack

ve birkaç düzine daha uygulama.

Uygulamaların çoğu Apple ve Dünya Doğayı Koruma Vakfı’nın ortaklığını yansıtacak şekilde güncellenmiş durumda. Ancak bazıları vakıf için para toparlanması adına ek içerikler geliştirdiler. Popüler kamera uygulaması VSCO’nun bu organizasyon için yaptığı uygulama buna örnek verilebilir.

Dünya Doğayı Koruma Vakfı’nın resmi internet sitesi üzerinden çalışma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca çalışmaya dair detaylar Apple’ın Çevre sayfasında mevcut.

Sık sık bu tip duyarlı destekleri ile gündeme gelen Apple’ın çabasından dolayı da insanlar memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Apple’ın çevreye karşı olan sorumlulukları ve bu sorumluluklar bilincinde yaptıkları zaten fazlasıyla biliniyor. Daha fazla detay için yine Apple’ın Çevre sayfası üzerinden bilgi alabilirsiniz.