İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’dan iPhone Satışlarını Arttıracak Yeni Taksitli Satış Programı

Apple, ABD’de müşterileri için pek çok satış programını uygulayarak yeni iPhone satın almak isteyen müşterilerine enfes yollar sunuyor. Türkiye’de iPhone satın almanın, vergiler ve dolar kuru sebebi ile ne kadar zor olduğu ortada iken Apple’ın şimdi ABD’de yeni bir taksitli satış programını kullanıma sunacak olması kesinlikle kıskandırıcı bir gelişme.

Şirket, artık müşterilerine aylık 15 dolardan az ödemelerle iPhone satın alabilmelerinin önünü açıyor. Mevcut iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı taksitli olarak satın almış olan müşteriler için de Apple taksitleri azaltabilme imkanı sunuyor. Yani mevcut aylık taksitli iPhone almış olan müşteriler ödemelerini düşürebilecekler.

Örneğin, bir iPhone 6‘yı aylık 15 dolardan aşağı bir ödeme yaparak satın almak artık mümkün. Android cihazınız varsa ve elbette ki cihazınızın modeli ve durumuna göre bu program kapsamında 300 dolara varan indirimlerden de faydalanabiliyorsunuz. Alacağınız iPhone’un fiyatını 24 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

Her yıl yeni bir iPhone almak isteyen müşteriler için ise Apple özel teklifler sunuyor. 0 faiz ile 16 GB iPhone 6s için aylık 32.41 dolar, 16 GB iPhone 6s Plus için ise 36.58 dolar ödeme ile satın alabiliyorsunuz. Ayrıca Apple Care+ garanti programında da uygun tekliflerle faydalanmak mümkün.

Bu ticaret programın iPhone 4 ve diğer eski iPhone modellerini kapsamadığı belirtiliyor.