Apple’dan kafa üstü kablosuz kulaklık gelebilir!

1

Teknoloji devi Apple, kablosuz kulaklık konusunda sürekli geliştirme adımlarını arttırmaya devam ediyor. Bu bakımdan şirket kafa üstü kablosuz kulaklık modelleriyle karşımıza çıkabilir.

teknik destek <

Akıllı telefon konusunda çok başarılı olan Apple, giyilebilir alanda da başarısını arttırmak için bazı çalışmalar yürütüyor. Apple, başarısını bu alana da yansıtmak için kablosuz kulak içi kulaklık modellerinden sonra kafa üstü modeller üzerinde bazı çalışmalar yapıyor.

Şirkete yakın bazı kaynakların yaptığı açıklamalarla Bloomberg’in sızdırmış olduğu bilgiler neticesinde, gürültü önleme ve kablosuz bağlantı desteği sunan yeni bir kulaklık modeli geliştiriliyor. Bu kulaklık ile beraber özellikle oyuncular ve bilgisayarda dizi izleyenler hedeflenmiş durumda. Ayrıca firma elindeki ürünü Beats markası altında geliştirebilir.

Kablosuz Kafa Üstü Kulaklık

Özellikle Apple’a çok yakın olan ve sızıntılarıyla daima gündemi sarsan Ming-Chi Kuo‘nun yaptığı açıklama ile bu kulaklık modelinin geleceği belirtildi. Açıklamanın devamında yeni kulaklığın bu yıl geleceği ve satışlarının da aynı ay içerisinde yapılacağı söyleniyor.

Bakalım Apple, bu alanda başarısını arttırıp liderlik koltuğunda daima olacak mı? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

müşteri hizmetleri