İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’dan katlanabilir iPhone 2020 yılında gelebilir!

Apple, yeni katlanabilir iPhone telefonuyla bizleri şaşırtabilir. Son iddialar, tedarikçilerle birlikte çalışmalara başlanılan telefonun 2020 yılında geleceğini işaret ediyor.

teknik destek

Katlanabilir iPhone Gelişim Aşamasında!

Bank of America analisti olan Merrill Lynch, Apple tarafından iPhone X model akıllı telefon tasarımında büyük bir değişiklik olmasından sonra katlanabilir iPhone ile devam edeceğini iddia ediyor. Yeni katlanabilir telefon için hem prototip hem de nihai ürün için bileşenleri tedarikçilerden temin etmesi gerekmekte.

Şirketin katlanabilir telefon için kollarını sıvadığı daha önceden dile getirilmişti. Bununla beraber katlanabilir ekran teknolojisi için LG ile ortak bir çalışma olduğu söylenmişti. OLED teknolojisi katlanabilir ekran konusunda gerçek olabilir. Bu bakımdan ekranların bağımsız piksellerden oluşması şart. Açık konuşmak gerekirse iPhone X modelinde esnek OLED ekran bulunuyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar için çok fazla mesai yapılması açık ve net ortada. Elbette tek durum ekranlarla sınırlı değil. Bu telefon için Devre kartı, batarya, çipset, bellek gibi birçok bileşenin bu forma ayak uydurması şart. Ayrıca micro-LED ekran çalışmaları da olan Apple’ın son zamanlarda şaşırtıcı haberlerle gündeme oturduğunu belirtelim.

müşteri hizmetleri