İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’dan Sevgililer Günü için Apple Watch stratejisi

Apple Watch dünyanın en çok satan akıllı saati olma özelliğine sahip, en son ise 3’üncü jenerasyonu ile karşımıza çıktı. Sevgililer  günü nedeniyle bir kez daha gündeme gelen Apple Watch bu kez Digital Touch özelliği ile karşımıza çıktı.

Apple, 14 Şubat için Watch’un Digital Touch özelliğini ön plana çıkardı. Bir de açıklama yapan yetkililer kişiler istediklerine  Watch özelliği ile çizimler gönderebilecek. Ayrıca kalp atışlarını da göndererek nasıl hissettiklerini karşılarındaki insana gösterebilecekler.  Watch Series 3, birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Bu özellikler arasında en çok dikkat çeken akıllı aktivite koçluğu, gelişmiş kalp atış hızı uygulamaları ayrıca doğrudan bileklerinden erişebileceği favori çalma listesi, yerleşik altimetre, daha duyarlı Siri deneyimi gibi özelliklerde oldukça ilgi çekiyor.

Apple Watch 3

Watch ülkemizde de satışa sunuluyor ve fiyatı 1.300 TL ila 2 bin TL arasında farklılıklar gösteriyor.  Watch 3 serisi 2’ye oranla çok daha fazla özelliği içerisinde bulunduruyor ve kullanıcılarına sunuyor.

Ayrıca ile LTE desteği sayesinde yeni nesil Apple Watch iPhone’dan bağımsız olarak telefon görüşmesi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak LTE desteği sadece ABD’de kullanılıyor. Ülkemizde SIM desteği olmadığı için kullanımı imkansız.