İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın A13 işlemcisiyle ilgili ilk detaylar ortaya çıktı!

Merhaba Apple Foni takipçileri. Yep yeni blog yazımıza hoş geldiniz. Bu blog yazımızda sizlere Apple’ın son olarak güncellediği ve çıkardığı A13 işlemcisiyle ilgili dünya basınında çıkan detayları sizlerle paylaşacağız. İsterseniz hemen başlayalım. Detaylar haberimizin devamında…

Dünyanın teknoloji devi olan Apple, her geçen gün yeniliklerine ve geliştirmelerine devam ediyor. Son olarak son zamanlarda ortaya çıkan A13 işlemcisiyle ilgili somut haberler ortaya çıktı.

Apple’ın A13 işlemcisiyle ilgili ilk detaylar ortaya çıktı! İşte detaylar…

Samsung’un ürettiği en son Apple işlemcisi iPhone 6s’te kullanılan A9 işlemcisiydi. Eylül 2015 yılında sonra iPhone modellerinde kullanılan A serisi işlemcilerin üretimini TSMC üstlenmişti.

DigiTimes’ın aktardığı habere göre Samsung, A13 işlemcisinin üretiminden sorumlu olacak. Güney Koreli şirketin A13 işlemcisini üretmeye hazır olduğun ve Apple’ın da Aşırı Ultraviyole Litografi teknolojisine geçmeyi düşündüğü belirtiliyor. A13 işlemcisinin A12 işlemcisinden daha hızlı olacağı ve daha az pil tüketeceği konuşuluyor. İşlemciyle ilgili detaylar ise ne yazık ki bunlarla sınırlı.