Apple’ın Akasya AVM Mağazası Yenilendi!

applein-akasya-avm-magazasi-yenilendi

Apple’ın ülkemizde bulunan iki resmi mağazasından birisi olan Akasya AVM mağazası yenilendi. İşte yenilenen Apple mağazasından dikkat çeken detaylar. 

teknik destek

Eylül başında tanıtılan yeni iPhone modelleri henüz ülkemize gelmemiş olsa da Apple Türkiye’de sevilen markaların başında geliyor. Ülkemizde iki resmi mağazası bulunan Apple’ın Akasya AVM’deki mağazası bir süredir yenileniyordu. Nihayet çalışmalar sona erdi ve Apple Akasya mağazası yeniden hizmete girdi. 

Yeni bir mağaza tasarımı ile kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Apple Akasya, kullanıcılara video ve fotoğraf başta olmak üzere müzik ve kodlama da dahil 60’dan fazla eğitim sunuyor. Yenilenen mağazada ayrıca ekranlar, oturma alanları ve ses sistemi de dikkat çekiyor. 

Çalışma Atölyeleri Neler Sunuyor? 

Apple’ın her mağazasına bulunan atölyelerde kullanıcılar alanında uzman kişilerden 90 dakikalık atölye çalışmaları alıyor. Bu alanda ilgi duyan kişilerle birlikte eğitim alan kişiler kendi projelerini geliştirebiliyor. 

applein-akasya-avm-magazasi-yenilendi-2

Çocukların da katılabileceği çeşitli atölyelerin bulunduğu Apple Akasya mağazasında çocuklar, hayal gücünü ve yaratıcılıklarını geliştirebiliyor. Kodlama, müzik yapma ve iMovie ile film kurgulama gibi çeşitli eğitimler alan çocuklar eğlenceli ve öğretici içeriklerle yeni şeyler öğreniyor. 

müşteri hizmetleri