Şimdi yükleniyor

Apple’ın CEO’su Tim Cook iPhone 8’le İlgili Değerlendirmede Bulundu!

iPhone 8

Apple’ın CEO’su Tim Cook iPhone 8’le İlgili Değerlendirmede Bulundu!

Apple’ın CEO’su Tim Cook, Apple’ın gelecekte tanıtacağı iPhone’ları hakkında erkenden ortaya atılan iddialara ve çok sık gelen raporlara/sızıntılara atıfta bulunarak, bu durumun iPhone satışlarını etkilediğini gördüğünü söyledi.

Apple’ın giderek gizliliğe odanlanmasına rağmen, 2017 yılında tanıtılması beklenen iPhone 8 hakkındaki söylentiler iPhone 7 ve iPhone 7 Plus daha piyasaya sürülmeden başlamıştı. 2017 yılında gelecek olan özel iPhone modeli için aşırı bir haber akışının olması Apple’ın sessiz kalmasını doğal olarak zorlaştırdı.

teknik destek

iPhone 8’in, sana ana ekran düğmesine sahip olacağı, uçtan uca OLED ekrana, paslanmaz çelik çerçeveye ve yekpare cam kaplama gövdeye, ekrana yerleşik Touch ID’ye, yeni biyometrik özelliklere sahip olacağı ve yıllar içindeki en büyük iPhone revizyonu ile gelmesi bekleniyor. Yenilenmiş kamera ve daha fazlası da gelen iddialar arasında.

Böylesi büyük söylentileri karşısında, bu yıl iPhone 7 veya 7 Plus almak yerine kullanıcıların beklemeyi tercih etmeleri kesinlikle bir sürpriz değil.

teknik destek