İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın CEO’suna Ulaşmak İster misiniz? İşte Tim Cook’un e-Posta Adresi

Eski Apple’ın CEO’su Steve Jobs’ın olduğu gibi, Tim Cook’un da e-posta adresi halka açıktır ve e-posta adresi tam olarak [email protected]’dur.

Apple’ın CEO’suna Ulaşmak Mümkün mü?

Evet mümkün. Tim Cook’un halka açık e-posta adresine dilediğinizi yazabilir ve mail ile gönderebilirsiniz. Mailiniz onaylanırsa Tim Cook’un önüne düşer ve belki de mesajınızı okuyup size geri dönüş yapar.

Tim Cook Her Maili Okuyor mu?

Mailiniz kesinlikle okunacaktır ancak bunu ilk gören kişi Tim Cook değil, Cook’un ofisindeki bir kişi olacaktır.

Reddit’te konuyla ilgili paylaşılan bir hikaye:

“Bir zamanlar Tim Cook’a Apple’ın çağrı merkezinin müzik kalitesi hakkında bir e-posta gönderdim. Çünkü bir şarkıcı olarak Apple’ı iPhone’umun bir sorunu nedeniyle aradığımda bekleme sürecinde (takriben 20 dakika) dinlediğim müzik gerçekten felaketti. Ben de kendilerine hazırladığım bir parçayı ilettim.

Ertesi gün bir bayan Cupertino’dan beni aradı ve Tim Cook’un çağrı merkezi ile ilgili bu talebimi değerlendirmeye alınması talimatını verdiğini, çalışmamın test edileceğini söyledi.

Apple’ı bir sonraki sefer aradığımda bekletilme müziği benim gönderdiğimdi ve bu gerçekten çok hoştu.”

Mailinize Tim Cook Cevap Verecek mi?

Her zaman Tim Cook’tan bir cevap almanız elbetteki mümkün değil ancak bununla ilgili direkt Tim’den bir açıklama var. Cook, 2013 yılında Auburn Üniversitesi’ndeki bir konuşmasında şunu söylemişti: “Müşterilerimizden her gün yüzlerce e-posta alıyorum ve hepsini okuyorum.”

Yani anlayacağınız önemli e-postalar okuması için seçiliyor ve kendisine gönderiliyor. Cook isterse kendisine iletilen bu e-postalara cevap veriyor.

Business Insider’da bir blog yazarı olan Ben Gold, Cook’u sınamak için bir mail gönderiyor ve mailinde tam olarak şu yazıyor: “Steve Jobs olmayın, Tim Cook olun”.

Aradan üç buçuk saat geçiyor ve Cook, “Endişelenme, benim bildiğim tek kişi bu” diyerek cevap veriyor.

2 Yorum

 1. Nurten karameşe Nurten karameşe 21 Şubat 2019

  Merhabalar
  İPhone 6 telefonumu garanti kapsamında hoparlörden ses az geldiği için kvk servise gönderdim servis sim kart girişinde darbe vardır diye onarım yapmadan geri gönderdi telefonumda kırık çatlak ve hiç birşey yok sorunum sesten kaynaklı fakat cihazını onarım yapmadılar apple müşteri hizmetlerini aradım çok ilgili gibi görünselerde onlarda sorunumu çözmüyor
  Tşk

  • Müşteri hizmetleri Müşteri hizmetleri Yazar | 21 Şubat 2019

   Eğer kullanıcı hatası olmadığından eminseniz tüketici hakem heyetine başvuruda bulunun.

Yorumlar kapatıldı.