İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın iPhone 7 ile Birlikte Yeni EarPods Kulaklığı Böyle Olabilir

Çin medyasında bugün, özellikle Apple’ın akşam ki özel etkinliği öncesinde yeni EarPods kulaklıklar için birtakım görüntüler ortaya çıktı.

teknik destek

iPhone 7 ile 3.5 mm kulaklık girişini kaldırmayı ve kulaklık girişini şarj girişi ile bir hale getirmeyi planlayan Apple’ın atacağı bu kritik adım öncesi ortaya çıkan görüntüler Apple’ın fikrine ışık tutar nitelikte.  Nasıl bir kulaklık ile karşılaşacağımız merak konusu ve bu kulaklıkların bu akşam tanıtılması beklenen yeni 4 inç iPhone SE ile gelmesi beklenmiyor. Bunun aksine iPhone 7 ile geleceği öngörülüyor. Ancak Çin medyasında bir anda yer almayan başlayan ve kısa sürede bir PhotoShop ürünü oldukları ortaya çıkan bu sözde yeni nesil kulaklıklar, iPhone 5’den bu yana kullanılan iPhone ve iPad için sıradan şarj kablosu girişine sahip.

Apple’ın da yeni kulaklarında benzer bir şekilde adım atması bekleniyor. Çünkü 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılmasıyla yeni nesil iPhone’da şarj girişi haricinde başka bir donanım girişi almayacak.

Yine de ortaya çıkan görüntülerin sahte olduklarını belirtelim. Her ne kadar yeni EarPods’ların benzer girişe sship olacakları düşünülse de genel görünümlerinde de Apple’ın değişiklikler yapacağı tahmin ediliyor. Ancak görüntülerdeki PhotoShop mahsulü kulaklıkların mevcut EarPods’lardan tek farkları çıkış noktaları.

müşteri hizmetleri