İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın iPhone ve iPad için Paylaştığı “Çevre” Temalı Duvar Kağıtları

Apple çevreye karşı gösterdiği duyarlılığını vurgulamaya devam ediyor. 21 Mart’ta gerçekleştirilen özel etkinlikte çevre konusuna geniş geniş değinene Apple, iPhone deri dönüşüm robotu Liam’ı ve daha fazlasını paylaşmıştı.

Apple’ın duvar kağıtları çevreye gösterilen saygıya nüans nitelikte ve şu anda hazırlanan özel görseller Apple’ın özel Renew Programı ve Geri Dönüşüm sayfası teşekkür kısmından ulaşılabilir durumda.

Ayrıca Apple sayfada “Apple Renew ile geri dönüştürdüğünüz için teşekkür ederiz.
Aygıtınız sorumlu bir şekilde geri dönüştürülecek veya yeniden kullanılabilir hale getirilecek. Böylece, elektronik atıklarınızın çöp sahalarına gitmesini engellemiş olacaksınız.
Size teşekkür etmek için sunduğumuz özel duvar kağıtlarının keyfini çıkarın.” şeklinde bir bilgi notunu da paylaşıyor.

Apple tarafından paylaşılan duvar kağıtları ünlü grafik sanatçısı Anthony Burrill tarafından tasarlanmış. Her biri gezegenimize yardımcı olmak için bir araya gelen insanlardan ve doğadan esinlenerek hazırlanmış.

Ayrıca duvar kağıdınızı iOS aygıtınızda nasıl ayarlayabileceğiniz de şirket tarafından detaycı bir şekilde paylaşılıyor.

Yeni duvar kağıdınızı edinmenin en kolay yolu, mobil aygıtınızdan bu siteyi ziyaret etmek ve resmi fotoğraf arşivinize kaydetmek. Veya dilerseniz duvar kağıdını bilgisayarınıza indirebilir, ardından iCloud veya AirDrop’u kullanarak aygıtınıza aktarabilir ya da mail ile kendinize gönderebilirsiniz.

Duvar kağıdını fotoğraf arşivinize ekledikten sonra aygıt ayarlarınıza giderek önce duvar kağıdını, ardından “Yeni Bir Duvar Kağıdı Seç”i işaretleyin. Son olarak fotoğraf arşivinizden duvar kağıdını seçin ve “Ayarla”ya dokunun.