İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın İsrail Ofisi iPhone 8 Üzerinde Çalışmaya Başladı!

Apple’ın İsrail’de bulunan Herzliya ofisinin iPhone 8 için donanım geliştirmeye başladığı iddia ediliyor. Şirketin bu kadar hızlı çalışmalara başlamasının sebebi olarak da 2017 yılında iPhone 7s yerine iPhone 8’i tanıtması olarak yorumlanıyor.

teknik destek

Apple, iPhone’n onuncu yıldönümünde radikal tasarım değişiklikleri ile gelecek. Öyle ki şimdiye kadar ki en iyi tasarımda, donanımda bir iPhone ile karşı karşıya kalabiliriz. İçeriden bu bilgiyi sızdıran çalışan ne yazık ki bunlar dışında iPhone 7’ye göre başka ne gibi farklılıklar olacak detay vermemiş.

Yine de, Apple’ın her zaman olduğu gibi adlandırma döngüsünü izleyeceğini belirtelim. Yani 2017 yılında iPhone 8’in değil iPhone 7s’in gelmesi söz konusu. Önümüzdeki yıl ki iPhone modelinin kenardan kenara AMOLED ekran, fiziksel ana ekran düğmesi gibi pek çok yenilikle gelmesi bekleniyor ama şirketin bu denli büyük farklılıklarla gelmeyeceğini belirtelim. En azından 7s ile bunun pek ihtimal dahilinde olmadığı açık ama 2018 yılında gelecek olan iPhone 8 ile büyük ihtimalle beklenen gerçekleşecek.

Ayrıca Apple’ın İsrail ofisinin bir tesis veya satış ofisi olmadığı, mevcut ürünlerinden yeni ürünlere kadar herhangi birisinin montajı için yeni ürünler geliştirmek için Apple tarafından kullanıldığını ortaya koyulmuştur. Yani Apple’ın İsrail tesisi dünyadaki en büyük ikinci Ar-Ge’sidir. Özellikle bu tesiste A-serisi çipler üzerinde çalışıldığı belirtiliyor.

2017 yılında tanıtılacak olan iPhone’la ilgili en yetkin isimler, geliştirilmiş güvenlik için iris tarayıcı, Touch ID desteği ile ekrana entegre çalışan sanal ana ekran düğmesini beklediklerini söylüyor. Bakalım gelecek nesil iPhone modelleriyle ilgili ne gibi gelişmeler olacak. Yine, her zamna olduğu gibi tüm bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

müşteri hizmetleri