İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın, Kablosuz BeatsX Kulak İçi Kulaklığı Şimdi Satın Alınabilir

Apple, 2016 sonbaharından 2017 yılına kadar BeatsX kulak içi kulaklığının satışını erteledikten sonra, çok beklenen BeatsX Kulaklıklarının satışına bugün Apple Online Store üzerinden resmen başlattı. BeatsX’in gecikmesi ile Apple, AirPods’lara odaklanmıştı.

teknik destek

BeatsX kulak içi kulaklığını Apple’ın web sitesinden hemen şimdi satın alabilirsiniz. Beyaz ve Siyah renk seçenekleri için bekleme süresi 1 iş günü, Gri ve Mavi renk seçenekleri için 3-4 hafta bekleme süresinin olduğu belirtiliyor.

BeatsX, 8 saate kadar pil ömrüyle gün boyu doğal ve net bir ses deneyimi sunuyor. Fast Fuel ile 5 dakikalık şarjla 2 saat müzik dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Benzersiz Flex-Form kablo gün boyu rahat bir kullanım ve taşıma kolaylığı sağlıyor.

BeatsX, üç boyutlu bir dinleme deneyimi için üstün şekilde geliştirilmiş ses yalıtımıyla, doğal ve net bir ses sağlıyor. En önemlisi ise Apple W1 çipinin verimliliğiyle BeatsX destekleniyor.

Apple Online Store üzerinden 699 TL’ye satın alabileceğiniz BeatsX kulak içi kulaklığa buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri