Apple’ın Kablosuz Kulaklığı Yeni AirPods’a İlk Bakış: AirPods 2

AirPods 2

Geliştirici Steve Troughton-Smith, sızdırılan iOS 11 GM’in kaynak kodlarından, iPhone X, Apple Watch Series 3’ün varlığını doğrulayan referans kodlarla birlikte Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’unun yeni sürümünün varlığını doğrulayan referans kodları ortaya çıkarmayı başardı.

teknik destek <

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yeni AirPods, tasarımı ve tamamen beyaz olan şarj kutusu ile mevcut AirPods’a çok benziyor. Şarj kutusunun mevcut şarj kutusu ile aynı olacağı sadece LED şarj göstergesi durum ışığının kutunun içinden dışarıya taşındığı görülüyor.

AirPods, şarj kutusunun içindeyken LED gösterge her bir AirPods kulaklığının pil durumunu gösteriyor. Ancak AirPods kulaklıkları şarj kutusundan çıkartıldıklarında, şarj kutusunun pil durumu gösteriliyor. Ayrıca LED gösterge yeşil, sarı ve beyaz renkte uyarılarda bulunuyor.

Yeşil, tam şarj edildiğini gösterirken, sarı renk pilin orta düzeyde olduğunu gösteriyor. LED göstergesinin beyaz renkte yanıp sönmesi ise AirPods’un başka bir cihazla kurulmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Apple’ın başta yeni iPhone modelleri olmak üzere, Apple Watch Series 3 ve yeni AirPods’unu 12 Eylül’deki özel etkinliğinde duyurması bekleniyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.