İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın Kablosuz Şarj Yastığı AirPower İle İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Apple’ın Eylül ayında düzenlediği Eylül Özel Etkinliği’nde iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X ile birlikte tanıttığı ve aynı anda 3 Apple ürününü şarj edebilen kablosuz şarj yastığı AirPower’ın çıkışı yılan hikayesine döndü. 

teknik destek

Önümüzdeki Günlerde Satışa Sunulabilir!

Apple’ın geçtiğimiz yılın sonlarında tanıttığı ve kısa süre içerisinde satışa sunulacağını açıkladığı kablosuz şarj yastığı AirPower’ın çıkış tarihi adeta yılan hikayesine dönüştü. Apple’ın daha önce Apple Watch ve AirPods ürünlerinin tedariğinde yaşadığı sorunlar AirPower’da da yaşanıyor. 2017’nin sonlarında satışa sunulması beklenen ancak daha sonrasında 2018 Nisan’ın sonlarında satışa sunulacağı düşünülen AirPower’ın şimdi de Haziran ayında düzenlenecek olan WWDC 2018 etkinliğinden sonra satışa sunulması bekleniyor. 

Ülkemizde Yaklaşık 1.000 TL’den Satışa Sunulacak!

Amerika’da 199 dolardan satışa sunulacak olan ve ülkemizde de yaklaşık 1.000 TL’den satışa çıkacak olan Apple’ın kablosuz şarj yastığı AirPower’ın ne zaman çıkacağı konusundaki belirsizlik devam ediyor. iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 ve yeni kablosuz şarj desteğine sahip AirPods’u kablosuz olarak şarj edebilen AirPower aynı anda 3 farklı cihazı şarj edebiliyor. 

applein-kablosuz-sarj-yastigi-airpower-ile-ilgili-yeni-bilgiler-ortaya-cikti-2

Apple’a yakın kaynaklara göre AirPower WWDC 2018 etkinliği sonrasında satışa sunulacak olsa da AirPower’ı alacak kişiler dahi daha uygun kablosuz şarj cihazlarına yönelmiş durumdalar. Bakalım Apple bu durum karşısında AirPower’ın satışını arttırmak için AirPower fiyatında indirime gidecek mi ? 

müşteri hizmetleri