İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın Mart 2017 Etkinliği İptal Edildi!

2015 yılında ilk Bahar etkinliğini Mart ayında yapan ve bu geleneğini 2016 yılında da sürdüren Apple’ın bu yıl için farklı planları var gibi duruyor. Bu konuda öngörülerini paylaşan Apple World Today, Apple’ın bahar etkinliğini ileri bir tarihe attığını ve bu yılki etkinliğin Nisan ayı içerisinde yapılacağını belirtiyor.

teknik destek

Aslında Apple’ın bu yıl, bir bahar etkinliği düzenleyip düzenlemeyeceği şimdilik belirsiz. Ancak şirketin 12.9 inç iPad Pro başta olmak üzere pek çok mevcut iPad modellerinin satışlarında kısıtlamaya gitmiş olması çok yakın zamanda bir etkinlik ile geleceğini ve yeni iPad modellerini tanıtacağını gösteriyor. Özellikle de 12.9 inç iPad Pro’nun satışlarına gelen sınırlamalar şirketin bir yenileme hazırlığı içerisinde olduğu yönünde yorumlanıyor.

Tam da bu noktada, Apple World Today, Apple’ın bu yılki bahar etkinliğini 4 Nisan’da gerçekleştireceğini iddia ediyor. Etkinliğin Mart yerine Nisan ayı içerisine atılmasının ise önemli bir nedeni var; Apple Park. Apple’ın “Apple Park” olarak adlandırdığı yeni dev kampüsü Nisan ayı içerisinde faaliyete geçiyor ve şirketin yeni kampüsünde ilk etkinliğini de bu şekilde yapacağı iddia ediliyor. İddianın ne kadar tutarlı olduğunu önümüzdeki günlerde Apple cephesinden gelecek bir kamuoyu duyurusu ile göreceğiz ki belkide böyle bir duyuru da görmeyebiliriz…

Apple’ın bu yılki bahar etkinliğinde, yeni amiral gemisi olacak olan yepyeni tasarımı ve uçtan uca ekranı ile 10.5 inç iPad Pro’yu ve yenilenen 9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro modellerini sunması bekleniyor.

müşteri hizmetleri