İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın Mart Etkinliği: iPhone 5SE, iPad Air 3 ve Yeni Apple Watch Kayışlarını Tanıtılacak

9to5Mac’in ulaştığı kaynaklara göre Apple gelecek ay, 15 Mart‘ta bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor. Etkinlikte iPhone 5SE, iPad Air 3 ve yeni Apple Watch kayışları tanıtılacak.

Önceki söylentiler ve sızıntılar bir araya getirildiğinde Apple’ın böyle bir etkinlik planı olduğu doğru olabilir.

Etkinlikte Apple’ın özellikle iPhone 5s‘in yerini alacak olan yeni 4 inçlik iPhone 5SE‘nin dikkatleri üzerine toplayacağı açık. Şık bir tasarım ile iPhone 6 benzeri, A9 işlemci ve M9 hareket yardımcısı ek işlemci ile 4 inç iPhone severlere bekleneni sunacak.

iPad Air 3‘e gelince, iPad Pro’nun daha küçük bir varyantı ile karşı karşıya kalınabilir. Dört adet stereo hoparlör, 4 GB RAM, arka kamera için bir LED flaş, Smart Connector ve daha iyi pil ömrü gelmesi bekleniyor.

Apple Watch tarafında ise yeni nesil Watch yerine Apple’ın yeni kayışlarla ve seçeneklerle geleceği netleşmiş durumda. Özellikle yeni renklerde Apple Watch’ların geleceği düşünülüyor. Bunun yanında kayışlarda yeniliklere gidileceği gelen bilgiler arasında.

Ayrıca Apple’ın Skylake işlemci ile güçlendirilmiş yeni MacBook’larıda tanıtabileceği belirtiliyor.

Etkinliğe hala 1.5 ay var ve etkinliğe kadar daha fazla söylentiler gelecektir ve tüm bu gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.