Apple’ın Mart Etkinliğinde iPhone 5se, iPad Air 3 ve Yeni Apple Watch Kayışları Tanıtılabilir

ipad-apple-watch-iphone

Apple, 2016 yılı için ilk yeni ürünlerini tanıtmak için Mart ayındaki etkinliğine hazırlanıyor. 9to5mac, Apple’ın Mart etkiliği güvenilir kaynaklardan detaylara ulaştı.

teknik destek <

Etkinlik için en çok beklenenlerden birisi yeni Apple Watch 2‘nin tanıtılacağı yönündeydi ancak son detaylara göre Apple 2. nesil Apple Watch‘ları bu etkinlikte görücüye çıkarmayacak. Ancak yine de kimi kaynak Apple’ın küçük yükseltmeler yaparak yükseltilmiş bir Apple Watch’ın görücüye çıkacağına inanıyorlar.

Apple’ın Mart etkinliği için ortaya çıkan son bilgiler göre yeni Apple Watch kayışlarının yanı sıra, iPad Air 3 ve yeni 4 inç iPhone 5se‘nin tanıtılacağı yönünde. Daha önceki iPhone 5se haberimizde yeni iPhone için beklenen özelliklere ve detaylara değinmiştik. Yeni 4 inç iPhone 5se’nin 4 inç ekran boyutuna sahip olması, A8 veya A9 işlemci ile gelmesi bekleniyor. 3D Touch, Apple Pay desteği için NFC teknolojisine de yer verilecek. Genel anlamda iPhone 6s ve iPhone 6 karması bir iPhone modelinin geleceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Apple’ın etkinlikte yeni iPad Air’i de tanıtması bekleniyor. iPad Air 2‘ye göre yükseltilmiş özellikleri ile gelmesi gelen bilgiler arasında.

Etkinliğe dair daha fazla detay geldikçe gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri