İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın Mart Etkinliğinin Tarihi Resmi Olarak Belli Oldu: 21 Mart

Apple bugün Cupertino, Kaliforniya’da düzenleyeceği özel Mart etkinliğinin tarihini resmi olarak paylaştı. Tarih beklenildiği gibi 21 Mart olarak belirlenmiş durumda. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak.

teknik destek

Etkinlikte yeni 4 inç iPhone SE, yeni 9.7 inç iPad modelini ve yeni Apple Watch kayışlarını tanıtılması bekleniyor. Bazı yenilenmiş Mac modellerini de etkinlikte görebiliriz.

Ayrıca yeni iPad modelinin ya yeni 9.7 inç iPad Pro olabileceğini ya da iPad Air 3 olabileceğini belirtelim. Yeni 4 inç iPhone modelinin ise neredeyse iPhone 5s benzeri bir yapıda olacağını, daha küçük ekranlı iPhone modeli kullanıcılarını hedeflediğini belirtelim. A9 işlemci ve Apple Pay için NFC çip ile geleceği kesinlik kazanmış durumda diyebiliriz.

Apple Wathc’ın yeni nesilinin de tanıtılmayacağını belirtelim. Apple’ın Apple Watch için aslen hedefi yeni kayış seçenekleri tanıtmak olacak.

Etkinlik Apple’ın kendi sitesi üzerinden takip edilebilecek. Etkinliğe ait ilgili duyuruya Apple’ın resmi sitesi üzerinden, buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

Etkinlikle ilgili her detayı yine AppleFoni üzerinden ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden an be an takip edebileceksiniz. O gün gelene kadar gelişmeleri her zaman ilk ağızdan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

müşteri hizmetleri