Apple’ın Netflix Rakibi Servisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

applein-netflix-rakibi-servisinin-cikis-tarihi-belli-oldu

Apple’ın merakla beklenen Netflix rakibi servisi hakkında yeni gelişmeler var. İşte Apple’ın çevrim içi yayın servisi hakkında yeni bilgiler.

teknik destek

Uzun bir süredir beklenen Apple’ın Netflix rakibi servisi hakkında kesin bilgiler gelmeye başkadı. Ne zaman kullanıma sunulacağı adeta bir yılan hikayesine dönen Apple’ın çevrim içi video servisi için görünüşe göre çok beklememiz gerekmeyecek. 

Teknoloji dünyasının ünlü markalarının kendi çevrim içi video servisleri üzerinde çalıştığı bilinen bir gerçek. Kısa bir süre önce Disney kendi video servisini yakın bir zamanda kullanıma sunacağını açıklamasının ardından gözler Apple cephesine çevrilmişti. 

İlk Etapta 100 Ülkede Kullanılabilecek!

Gelen bilgilere göre Apple’ın Netflix rakibi platformu 2019 yılının ilk yarısında kullanılmaya başlanacak. 100’den fazla ülkede kullanılacak olan servisin kısa bir süre içerisinde tüm dünyada kullanılacağı aktarılıyor. Orijinal yapımlara ek olarak üçüncü parti yapımlara da izin verecek olan Apple’ın yeni çevrim içi video servisinde örneğin HBO’nun sevilen yapımlarından birisi olan Game of Thrones’u izlemek mümkün olacak. 

Apple’ın yeni çevrim içi video servisini WWDC 2019’da duyurması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri