Apple’ın Polisiye Dizisiyle İlgili İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

applein-polisiye-dizisiyle-ilgili-ilk-bilgiler-ortaya-cikti

Kısa bir süre içerisinde Netflix gibi kendi içeriklerini üretmeye başlayacak olan Apple’ın ilk polisiye dizisiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. 

teknik destek <

Apple “İnanılmaz Hikayeler”in Tüm Haklarını Satın Aldı!

Kendi orijinal içeriklerini üretmek için uzun bir süredir çalışmalar yürüten Apple, ünlü yönetmen Steven Spielberg imzalı “İnanılmaz Hikayeler” dizisinin yeniden çekim haklarını satın alarak bu kararını en net bir şekilde göstermişti. Fantastik yapımları seven kişiler için içerikler biriktirmeye başlayan Apple bir diğer yandan da polisiye yapımları sevenleri de unutmuyor. İlk polisiye dizisini çekmeye hazırlanan Apple’ın bu dizisinin başrolünde “Octavia Spencer” oynamaya hazırlanıyor. 

Yenilenmiş 4K Apple Tv Büyük İndirim İle Satışta!

Geçtiğimiz ocak ayında Apple ile Octavia Spencer arasında bir görüşme olmuş ve anlaşma sağlandığı basına yansımıştı. Ayrıca ocak ayında Apple’ın çekeceği polisiye dizisinin yapımcılığını bir diğer ünlü oyuncu Reese Witherspoon’un üstleneceği aktarılmıştı. Apple’ın polisiye dizi projesinin temelinde “Are You Sleeping?” yani “Uyuyor musun?” adındaki polisiye kitabın olacağı ve dizinin bu kitaptan uyarlanacağı bildirildi. Apple’ın tüm haklarını daha önce satın aldığı kitap için şimdilik 10 bölümlük bir dizi siparişi verdiği ifade edildi. 

Apple’ın ilk polisiye dizisi olacak olan yapım kitabın bıraktığı yerden devam edecek ve babasının cinayetini gerçek suçların işlendiği bir podcast sayesinde çözen bir kadının hikayesi ekranlara taşınacak. Apple’ın gerçek hayatta “Serial” isimli podcast’i ile cinayetler hakkında konuşan Sarah Koenig’i danışman olarak dizinin kadrosuna dahil etmesi Apple’ın dizinini gerçekliğine ne kadar önem verdiğini gösteriyor. “Are You Sleeping?” konseptinin yaratıcısı olan Nichelle Tramble Spellman ise dizisinin ana yapımcısı olarak kadroya dahil oldu. 

Apple Orijinal İçerik Portföyünü Genişletmeye Devam Ediyor!

Apple polisiye dizisi harici başka projelerindede Reese Witherspoon’un yapım şirketi olan Hello Sunshine ile birlikte çalışıyor. Kirsten Wiig’in başrolünü üstleneceği komedi dizisinin yanı sıra Witherspoon’un Jennifer Aniston ile birlikte yazdığı ve oynayacakları drama da Apple’ın orijinal yapımlar portföyü içinde yer alıyor. Apple’ın orijinal içeriklerini kısa sürede izleyebilecek miyiz bunu zaman gösterecek. 

müşteri hizmetleri