İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ın Uygun Fiyatlı, Kablosuz ve W1 Çipli BeatsX Kulak İçi Kulaklığı 2017 Şubat’a Kaldı

Apple’ın kablosuz kulaklık bilmecesi dün AirPods’un satışa sunulması ile çözüldü. Ancak uygun fiyatlı W1 çipli kablosuz kulaklık için tam olarak beklenenin gerçekleşmediğini belirtelim.

Apple, kablosuz kablosuz kulaklıklarını sessizce piyasaya sürmesine rağmen, 779 TL gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip AirPods’u bugün sipariş verdiğinizde nakliyenin 2-3 hafta sürebileceği gerçeği söz konusu. Öteki taraftan dün, BeatsX kablosuz kulaklıkların en az iki üç ay geç gelebileceğini sizlerle paylaşmıştık ki bu Apple tarafından da resmi olarak doğrulandı.

Apple, BeatsX kablosuz kulaklıkların web sayfasını, Şubat’ta sizinle diyerek güncelledi. Apple’ın sayfası, BeatsX’in şu anda sipariş edilemediğini gösteriyor; bu nedenle, satın almak için çantaya eklenemiyor.

Peki BeatsX’in AirPods’a göre benzer ve daha iyi olan yönleri ne?

Öncelikle daha makul bir fiyat etiketine sahip olması. AirPods 779 TL gibi bir etiket fiyatına sahipken BeatsX 599 TL fiyat etiketine sahip.

Fiyatıyla birlikte AirPods’un sahip olduğu W1 çip ile birlikte geliyor ve bu da bazı akıllı özelliklere sahip olduğu anlamını taşıyor. BeatsX 8 saate kadar pil ömrüyle dikkat çekerken sadece 5 dakikalık şarj ile 2 saat pil ömrü performansını sunuyor. RemoteTalk özelliği ile gelen aramaları yerleşik mikrofonla yanıtlamanız, müzik çalmanız, ses seviyesini ayarlamanız ve Siri’yi etkinleştirmenizi mümkün.

Özellikle AirPods’un aksine siyah renk seçeneğine de sahip olması da onu tercih edilebilir kılıyor.

BeatsX ile ilgili daha fazla detaya buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Handsome Handsome 15 Aralık 2016

    Yazık o paraya

  2. ineboluboy ineboluboy 15 Aralık 2016

    Bence gereksiz lüks bir araç

  3. cem cem 14 Aralık 2016

    airpodu alsam mı almasam mı bi türlü karar weremedim :S

Yorumlar kapatıldı.