Apple’ın Uzun Süredir Beklenen iTunes Hamlesi Gerçekleşti

itunes

Apple’ın sevilmeyen servislerinden birisi olan iTunes neredeyse tüm kullanıcıların sinirlerini bozmaya başarsa da Apple bu programı sonlandırma niyetinde değil. Mevcut iTunes sürümü üzerinde bazı iyileştirmeler isteyen Windows kullanıcılarının istediklerini Apple sonunda yerine getirdi.

teknik destek <

Uzun yıllardır hayatımızda yer alan iTunes servisi her ne kadar kullanıcılar tarafından sevilmese de Apple ve Apple servisleri için iTunes büyük bir önem taşıyor. iTunes servisi yakın zamanda da kapatılacak gibi görünmüyor olsa da Apple sonunda Windows için iTunes kullanıcılarının uzun süredir beklediği adımı atması bekleniyor.

Kısa bir süre içinde Apple’ın iTunes uygulamasını resmi olarak Microsoft Store’da yayınlaması bekliyor. Windows 10 kullanıcıları tarafından indirilebilecek olan iTunes’un Microsoft Store’da yer alması özellikle Windows 10 S kullanıcıları için çok önemli bir gelişme. Bilindiği gibi Windows 10 S kullanıcıları sadece Microsoft Store’da bulunan uygulamaları indirip kullanıyorlar. Bu sebeple Apple’ın iTunes uygulamasını Microsoft Store’a getirmesi pek çok kullanıcı için önemli bir gelişme.

Apple’ın internet sitesi üzerinden indirilebilen ve macOS sisteminde önceden yüklenmiş olarak gelen iTunes uygulamasından başta Apple kullanıcıları olmak üzere pek çok kişi memnun değil. Yakın bir zamanda Apple’ın fişini çekeceği yönünde haberlerin geldiği iTunes uygulamasının şimdilik fişinin çekilmeyeceği kesinleşmiş oldu.

müşteri hizmetleri