Apple’ın Yeni iPhone Modeli Ortaya Çıktı!

applein-yeni-iphone-modeli-ortaya-cikti

Geçtiğimiz günlerde yeni ürünlerinin sızdırılmaması için bir dizi önlemler alan Apple aldığı bu kararla da sızıntıları engelleyemedi. Apple’ın yeni iPhone modeli olması beklenen iPhone 11 modeli  bir YouTube kanalında ortaya çıktı. 

teknik destek <

Yeni iPhone X Üç Kamera İle Gelebilir

Apple önümüzdeki aylarda WWDC 2018 etkinliğinde yeni yazılımlarını tanıtacak. Apple’ın tanıtacağı yeni yazılımları merakla beklenirken bir yandan da yeni ürünleri kullanıcılar tarafından merak ediliyor. 

iPhone’un 10. Yılı şerefine özel olarak tanıttığı iPhone X modeliyle kullanıcıların büyük beğenisini kazanan Apple’ın yeni iPhone modelinde nasıl bir tasarım kullanacağı merak edilirken bir YouTube kanalı iPhone 11’e ait olduğunu iddia ettiği görseller yayınladı. 

iPhone 11 Özellikleri Belli Oldu!

Yayınlanan videoya göre Apple iPhone 11 modelinde de çentikli bir tasarım kullanacak ancak yeni iOS sürümüyle iPhone 11’e “çentiksiz medya” modu gelecek. Daha küçük bir çentiğe sahip olacak olan iPhone 11 ayrıca daha büyük bir ekranla gelecek. 6.5 inç büyüklüğünde bir ekranla geleceği iddia edilen iPhone 11 ayrıca 19:9 ekran boy oranına sahip QHD çözünürlükte Super Retina OLED ekranla geleceği iddia ediliyor.

Apple’ın A12 işlemcisiyle gelmesi beklenen iPhone 11 ayrıca 4 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelecek. iPhone 11 modeli ayrıca kamera alanında daha gelişmiş bir kameralarla gelecek. 

Yeni iPhone 11 modelinin Eylül 2018’de tanıtılması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.