Apple’ın yeni Mac Pro modeli 2019’a ertelendi

mac

Apple‘ın merakla beklediğimiz ‘Yeniden Dizayn’ cihazı olan Mac Pro 2018‘i ne yazık ki bu yıl içerisinde piyasaya sunmayacak. Her yönden şeffaf olmak istediklerini söyleyen Apple, bu gecikmenin saklanmasının şart olduğunu söyledi.

teknik destek <

Nisan 2017’de Apple’ın pazarlama şefi Phil Schiller’in sözleriyle, ‘Mac Pro’yu yeniden düşünmek, taze bir başlangıç yapmak istiyoruz’  şeklinde bazı açıklamalarda bulunmuştu: “Yeni modelimiz konusunda tamamen şeffaf olmak ve Pro topluluğu ile iletişim içerisinde olmak istiyoruz. Bu yüzden MacPro’nun bir 2019 ürünü olduğunu bilmenizi isteriz, bu yıl isteklerimizi Mac Pro’ya tam olarak yansıtamayacağız.”

Apple, Farklı Düşünüyor!

Bir yandan ise Apple’ın iMac Pro almak için bu haberi merakla bekleyen kişiler için bir nevi 2019 yılında çıkış yapacağını belirtelim. Bu bakımdan alışverişlerinizi bu doğruda yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Ancak, bu açıklamalarla beraber ürüne dair bir detay verilmiş değil. Bunun iMac satışlarını arttırmak adına bir strateji olup olmadığı belli değil. Konu hakkında yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

müşteri hizmetleri